top of page

O nás

Vitajte na webe ARMY – airsoftového tábora MASH 06901!
 

Priatelia,

vedenie Športového klubu VOUK pozýva na aktívnu dovolenku mládežnícke organizácie, združenia, školy, fyzické osoby, všetkých tých, ktorých zaujíma airsoft, turistika, kempovanie.

Vznik nášho Športového klubu VOUK sa datuje od roku 2009, od času, keď sme prostredníctvom internetu začali vyhľadávať dostupné informácie a začali organizovať prvotné hry, rad súťažných disciplín – fun airsoft.

V roku 2010, sformovaná skupina stabilných členov sa rozhodla pre vznik a registráciu Športového klubu VOUK a pre atraktivity programu rozšírila činnosť o turistiku a kempy v prírode, ktoré dnes vyhľadáva trendová mládež.

Športový klub v tom čase dostal meno – ŠK VOUK.

Po celú dobu prebiehajúcej činnosti športový klub prechádzal technickými a organizačnými zmenami, prejavoval záujem u ľudí a pribúdalo viac a viac členov, ktorí v tomto čase tvorili hlavný pilier športového klubu.

S odstupom času, z klasického airsoftu sme sa preorientovali na viac zaujímavý military – štýl, a to so všetkým technickým vybavením aké vyžaduje táto disciplína. Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov pripravujeme plány akcií, postupov, úloh, ktorých cieľom je vytvoriť pre účastníkov najrealistickejšie podmienky.

Airsoft military – štýl, je jedna z najúčinnejších športových metód odreagovania sa od všednej reality, pri tom sa zvyšuje pocit vitality, fyzická kondícia, posilňujú sa telesné zdatnosti, rozvíja sa rýchlosť myslenia pri plnení taktických úloh v extrémnych situáciách, zvyšujú a overujú sa praktické schopnosti účastníka, ktoré sú nenahraditeľné, neskôr aj v reálnom živote.

Priatelia, radi uvítame všetkých záujemcov, ktorí majú zmysel pre súťaživosť a preferujú zdravý životný štýl.

Napíšte nám, odpovieme Vám na Vaše ponuky a návrhy!

ŠK VOUK

bottom of page